Služba Xbox Live mala výpadok. Používatelia sa celé hodiny nemohli dostať k svojim digitálnym titulom

Tesne pred 23:00 (06. 08.) nášho času mala služba Xbox Live obrovský výpadok. Aktuálne by však mala byť už celá situácia vyriešená.

Tesne pred 23:00 (06. 08.) nášho času mala služba Xbox Live obrovský výpadok. Kedykoľvek sa hráč pokúsil spustiť vybranú hru, okamžite sa zatvorila a zobrazila správu hovoriacu o chybe, informuje Engadget.

Okolo 03:00 (07. 08.) niekoľko hráčov nahlásilo, že sa k svojim titulom dostali, avšak až po niekoľkých pokusoch. Mnohí používatelia však stále ostali od obsahu odstrihnutí, čo sa komunite, pochopiteľne, veľmi nepáčilo.

TIP REDAKCIE
YouTube Premium prichádza s ročným predplatným. Je výhodnejšie

Takmer žiadna zmena ani po siedmich hodinách

Dve minúty pred šiestou hodinou (05:58) uverejnil účet Xbox Support tweet, v ktorom stálo: “Od našich vyšetrovacích tímov sme sa dozvedeli, že došlo k miernemu zlepšeniu. Na vyriešení situácie stále pracujeme.” Ani po takmer siedmich hodinách sme sa teda nedozvedeli, kedy zhruba bude služba opäť plne funkčná.

Dobré správy

O 08:29 však konečne prišla potešujúca novinka, ktorú opäť uverejnil účet Xbox Support: “Naši inžinieri potvrdili, že zakúpený obsah je opäť dostupný.”

Služba Xbox Live by teda mala byť po takmer desiatich hodinách úsilia inžinierov opäť v poriadku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať