Razer Viper

Razer má novú myšku: Viper dostal optické tlačidlá a váži len 69 gramov

Razer prináša novinku, ktorú pomenoval Viper. Myška ponúka nadštandardne ľahkú konštrukciu a dve optické tlačidlá.

Americký výrobca herného príslušenstva pre náruživých hráčov prináša novinku, ktorú pomenoval Viper. Myška so značkou Razer ponúka nadštandardne ľahkú konštrukciu a dve optické tlačidlá. Z mechanického riešenia sa tak pomaličky, ale isto stáva súčasť histórie herného priemyslu.

Viper reprezentuje prvú hernú myšku od spoločnosti Razer, kde už nie je využívaný roky zaužívaný fyzický spínač. Preto porástla ako životnosť tlačidiel, tak aj rýchlosť ich reakcie a spoľahlivosť. Novinka vyniká ale i svojou váhou, pretože tá dosahuje iba 69 gramov.

Razer Viper je určený pre oba typy hráčov, čiže ľavákov aj pravákov, a po vizuálnej stránke pripomína iné myšky z portfólia výrobcu. Má ikonické Chroma osvetlenie, látkou pokrytý kábel a bočné strany s pogumovaním pre zabezpečenie lepšieho uchopenia.

Razer Viper
Razer Viper

Čo sa týka výdrže optických tlačidiel, tak ich životnosť porástla z 20 miliónov až na 70 miliónov stlačení. V prípade DPI si používateľ vie nastaviť až 16 000. Fyzické tlačidlo, ktoré umožňuje pohotové prepínanie úrovne, nájdeme tentokrát na zadnej strane hneď vedľa tiež prítomnej LEDky.

TIP REDAKCIE
NÁVOD: Takto získate Windows 11 zadarmo alebo za menej ako 6 €!

Razer Viper príde na pulty obchodov spolu s odporúčanou cenovkou 80 dolárov. Predaj novinky odštartuje 2. augusta.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať