fitbit versa 2

Fitbit Versa 2 by mali byť predstavené koncom štvrťroka s OLED displejom na palube

Inteligentné hodinky Fitbit Versa boli predstavené ešte v minulom roku v marci. Ide o podarený model inteligentných hodiniek, ktorý nie je relatívne cenovo dostupný a aj úspešný.

Inteligentné hodinky Fitbit Versa boli predstavené ešte v minulom roku v marci. Ide o podarený model inteligentných hodiniek, ktorý je relatívne cenovo dostupný a aj úspešný.

Len v priebehu prvých dvoch mesiacov od predstavenia sa podarilo predať 2 milióny kusov, čo bolo vzhľadom na trhový podiel spoločnosti Fitbit veľmi dobré. Hodinkám sme sa venovali v tejto recenzii.

Po určitom čase sa výrobca rozhodol udržať dynamiku predaja aktualizovaným a dostupnejším modelom Versa Lite, čo sa však nepodarilo. Stávka na lacný model nevyšla a výnosy z predaja klesli o 27 percent.

Krivku ale môže otočiť nová generácia hodiniek Fitbit Versa 2, ktoré by mali byť predstavené niekedy koncom tohto štvrťroka, teda približne v septembri. Podľa snímok, ktoré zverejnil Evan Blass, sa dizajn hodiniek príliš nezmení, čo ale nie je na škodu.

fitbit versa 2
Foto: Evan Blass

Pôvodné Fitbit Versa vyzerajú dobre. Majú svoju vlastnú tvár, kvalitnú konštrukciu, sú ľahké a hlavne sa veľmi pohodlne nosia. Pár zmien sa ale samozrejme udeje. Dobrou správu je, že výrobca pravdepodobne vymení pôvodný LCD panel za kvalitnejší OLED displej s tenšími rámikmi.

TIP REDAKCIE
Garmin predstavil hodinky Fenix 7, model Epix 2 osloví OLED displejom

Počítať môžeme s vodotesnosťou na úrovni štandardu 50M/5ATM, zdokonalený snímač srdcového tepu s nepretržitým meraním PurePulse, platobný systém Fitbit Pay a viac funkcií pre zaznamenávanie športových aktivít.

Do väčšej internej pamäte by sa malo dať uložiť až 300 hudobných skladieb. Aj keď zatiaľ nepoznáme informácie o cene, hodinky by mali byť stále dostupné, resp. určite dostupnejšie ako vlajková konkurencia od Apple alebo Samsungu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať