galaxy watch active 2

Ciferníky z Galaxy Watch Active sú dostupné už aj na starších modeloch

Ciferníky, ktoré debutovali spolu s Galaxy Watch Active, si môžete po novom stiahnuť aj do starších modelov inteligentných hodiniek z dieľne juhokórejského giganta. Na novinku poukázal server SamMobile.

Ciferníky, ktoré debutovali spolu s Galaxy Watch Active, si môžete po novom stiahnuť aj do starších modelov inteligentných hodiniek z dielne juhokórejského giganta. Na novinku poukázal server SamMobile.

Konkrétne hovoríme o piatich nových ciferníkoch – Health Dashboard, Pop Analog, Sloari Board, Breath a Pie Twirl. Všetky z nich sa na Galaxy Store objavili ešte minulý týždeň a ako sme už avizovali v úvode tohto článku, dostupné sú pre modely Galaxy Watch, Gear S3 a Gear Sport.

SamMobile

Galaxy Watch Active sú smartwatch zamerané prevažne na fitness. Preto sa môžete cez ciferníky Health Dashboard a Breathe dostať k životným štatistikám či iným údajom týkajúcich sa zdravia, ako je napríklad počet ujdených krokov alebo srdečný tep.

Zvyšné ciferníky síce z radu veľmi nevystupujú, avšak to ich ani zďaleka nerobí zbytočnými. Nikoho predsa nebaví sa pozerať neustále na ten istý ciferník, najmä keď máte na rukách nelacné smartwatch. To znamená, že keď vás omrzí Health Dashboard alebo Breath, stále máte k dispozícii tri ďalšie možnosti.

TIP REDAKCIE
Creality Ender-3 V2: TOP štartovacia 3D tlačiareň pre kutilov. Odteraz stojí už len 159 €

Galaxy Watch Active 2

Samsung už pracuje aj na pokračovaní Galaxy Watch Active, teda na Galaxy Watch Active 2. Nový model ponúkne viacero zdravotne orientovaných funkcií vrátane EKG a detekcie pádu. Doraziť má hneď v dvoch veľkostiach – 44 a 40 mm.

Nové ciferníky si môžete stiahnuť z Galaxy Store.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať