Samsung Gear S3

Samsung Gear S3 a Gear Sport začínajú dostávať veľkú aktualizáciu na Tizen 4.0

Kórejský gigant Samsung pomaly rozbieha aktualizačný proces pre svoje inteligentné hodinky Gear S3 a Gear Sport, ktoré budú povýšené na OS Tizen 4.0.

Kórejský gigant Samsung pomaly rozbieha aktualizačný proces pre svoje inteligentné hodinky Gear S3 a Gear Sport, ktoré boli predstavené ešte v rokoch 2016 a 2017. Update je významný, keďže prináša novú verziu operačného systému Tizen 4.0.

V týchto chvíľach sa aktualizácia šíri na americkom trhu, ktorý je zatiaľ jediným. Očakáva sa však, že v najbližších týždňoch sa bude aktualizačný balíček s veľkosťou 300 MB šíriť po ďalších oblastiach sveta, vrátane Európy.

Samsung Gear S3 a Gear Sport budú po aktualizácii rozhodne použiteľnejšie. Tizen 4.0 obsahuje veľa nových funkcií, ktoré sú momentálne k dispozícii vlastníkom najnovšieho modelu Galaxy Watch.

Športu chtivých jedincov poteší podpora pre nové typy tréningových aktivít, Samsung Health widget zobrazuje podrobnejšie informácie o prebehu spánku a panel pre rýchly prístup dostal vylepšené užívateľské rozhranie.

tizen 4.0

Inovácie pokračujú nastaveniami, ktoré majú nové zoradenie, pribudol Nočný režim a režim Divadlo, ktoré môžete ihneď aktivovať z panela pre rýchly prístup, a obrazovka s upozorneniami teraz automaticky zobrazí obrázok z MMS správy alebo prehrá animovaný GIF.

TIP REDAKCIE
Divadelný ústav sa stal partnerom Google: Absolvujte unikátnu online výstavu

tizen 4.0

Vývojári tiež vylepšili odosielanie správ, ktoré teraz podporuje ukladanie konceptov a obsahuje viac ako 1000 symbolov emoji. Aj keď sa aktualizácia v našich končinách ešte nenachádza, v blízkej budúcnosti s ňou môžete počítať.

Jej dostupnosť si námatkovo skontrolujete v nastaveniach hlavnej aplikácie Galaxy Wearable. Snáď nás Samsung nenechá čakať dlho.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať