Apple: Služba TV+ nebude na kvantitu obsahu klásť až taký dôraz

Apple naznačil, že jeho služba TV+ sa bude od svojho konkurenta, Netflixu, výrazne odlišovať. Najväčším rozdielom by mal byť dôraz na kvantitu obsahu.

Apple naznačil, že jeho TV+ sa bude od svojho konkurenta, služby Netflix, výrazne odlišovať. Najväčším rozdielom by mal byť dôraz na kvantitu obsahu, informoval portál Engadget.

Viceprezident Eddy Cue, ktorý v Apple pôsobí už veľmi dlhý čas, potvrdil denníku Sunday Times, že TV+ nebude obsahovať čo najširšiu škálu programov, ale len tie najlepšie z nich. Edd vzápätí ešte dodal, že týmto nepoukazuje na to, že by dôslednosť Netflixu na kvantitu ponúkaného obsahu bola chybou. Jednoducho to vraj len “nie je ich štýl”.

Ako sme už teda avizovali v predchádzajúcom odseku, TV+ plánuje každý mesiac sprístupniť len určitý počet filmov, seriálov a iných relácií.

TIP REDAKCIE
Ruský súd zastavil predaj smartfónov Samsung, týka sa to 61 modelov

Len otázka času

Zatiaľ nie je úplne jasné, či bude táto stratégia pre Apple výnosná, alebo naopak. Niektorí síce nesúhlasia s metódami Netflixu, teda aspoň čo sa množstva ponúkaného obsahu týka, no zároveň je široká škála programov presne to, čo ho robí jednou z najpopulárnejších služieb vo svojom odbore.

Je teda len otázkou času, či sa služba TV+ so svojou stratégiou uchytí, alebo naopak, bude musieť prísť s iným nápadom.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať