Apple Air Pods

AirPods 2 s lepším zvukom: Apple vraj zachová dizajn prvej generácie

Apple tento rok nepredstaví iba nový iPhone SE 2. Okrem malého iOS smartfónu by sme sa mali dočkať aj slúchadiel Air Pods 2.

Apple tento rok nepredstaví iba nový iPhone SE 2. Okrem malého iOS smartfónu by sme sa mali dočkať aj druhej generácie bezdrôtových slúchadiel. Nové AirPods 2 budú vraj niesť rovnaký dizajn, akým dnes disponuje prvá generácia, no ponúknu kvalitnejšiu reprodukciu zvuku.

Teda aspoň to naznačujú najnovšie špekulácie. Čo sa týka konštrukcie, tak na tej vraj pribudne iba nová povrchová úprava, ktorá má prispieť k lepšiemu držaniu. Všetko ostatné by malo zostať na svojom pôvodnom mieste. Najviac inovácií tentokrát zasiahne samotné útroby.

Ako spomína server PocketNow, vylepšené basy prispejú k citeľne lepšej kvalite audia, než aká je momentálne k dispozícii v prípade prvých AirPods. Rovnako ale padla zmienka o vylepšenom bezdrôtovom nabíjaní či nových senzoroch, ktoré sú vraj zamerané na sledovanie životných funkcií toho, kto vynovené štuple práve používa.

K predstaveniu nových Apple AirPods 2 môže dôjsť buď v marci, kedy by uzreli svetlo sveta po boku iPhone SE 2, alebo až v septembri, kedy sa pre zmenu dočkáme nádielky tohtoročných iOS smartfónov.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať