razer phone 2

Razer Phone 2 v masívnej zľave: Cena klesla o viac ako 300 EUR

Razer Phone 2 bol predstavený v októbri minulého roka. Druhá generácia hráčskeho smartfónu z produkcie známej značky je teraz dostupná vo výraznej zľave. 

Razer Phone 2 bol predstavený v októbri minulého roka. Druhá generácia hráčskeho smartfónu z produkcie známej značky herného priemyslu je teraz dostupná vo výraznej zľave. 

Razer Phone 2 nájdete v nemeckej lokalizácii obchodu Amazon približne za 490 EUR. Pôvodne sa pritom predával za 849 EUR. Poštovné a balné s doručením na Slovensko je spoplatnené sumou 7,90 EUR.

Razer Phone 2 nájdete s novou cenovkou aj v oficiálnom e-shope výrobcu. Prevedenie Mirror Black je však v tejto chvíli už vypredané. Potencionálni záujemcovia ale môžu siahnuť po verzii Satin Black.

Cena je v prípade oficiálneho e-shopu o niečo vyššia – 549 EUR (pôvodne 899 EUR).

razer phone 2
Foto: Razer

Razer Phone 2: Maximálna výbava

Razer Phone 2 láka na originálny hranatý dizajn s hrubšími horizontálnymi rámikmi, v ktorých sídlia stereo reproduktory. Veľký 5,72-palcový IGZO LCD displej s klasickým pomerom strán 16:9, QHD rozlíšením a hlavne obnovovacou frekvenciou 120Hz neocenia len hráči, ale aj bežní používatelia.

TIP REDAKCIE
Od žartu až po skutočný produkt: Xbox začína s predajom svojej mini chladničky, príde aj na Slovensko!

Výkon poskytne vlaňajší vlajkový čipset Snapdragon 845, ale aj 8 GB operačná pamäť RAM či 64 GB rozšíriteľné úložisko. Veľká 4 000 mAh batéria podporuje rýchle nabíjanie štandardu Qualcomm QuickCharge 4.0+.

Hodiť sa tiež môže opticky stabilizovaný 12 Mpx fotoaparát so svetelnosťou f/1.75, ktorému asistuje teleobjektív s clonou f/2.6 a rovnako 12 Mpx snímačom obrazu. Plusom je aj odolnosť voči vode a prachu na úrovni normy IP67 alebo osvetlené logo výrobcu, ktoré dominuje zadnej strane zariadenia.

Nie je známe, či je nová cena len dočasná, alebo bola znížená trvale. V každom prípade nájdete Razer Phone 2 s novou a výrazne nižšou cenou TU na Amazone a poprípade TU v e-shope Razer.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať