VIDEO Apple sa s tým nebabre: Toto má byť finálny dizajn iPhone 11!

Nový iPhone 11 by skutočne mal prísť s nezvyčajným rozmiestneným fotoaparátov a s vyrezaným zobrazovací panelom ako aj po minulé roky.

Kontroverzný dizajn nadchádzajúceho iOS smartfónu nebol podľa všetkého až tak ďaleko od reality. Nový iPhone 11 by skutočne mal prísť s nezvyčajným rozmiestneným fotoaparátov a s vyrezaným zobrazovací panelom tak, ako aj po minulé roky.

Teda aspoň tak tvrdí čerstvý render, na ktorom je vraj jedinečná príležitosť vidieť finálny dizajn tohtoročnej generácie. Za dielom stojí dizajnér Waqar Khan, ktorý pri jeho tvorbe čerpal informácie z tých najdôveryhodnejších únikov po internete. Dá sa mu teda ako tak veriť.

Ako nám prezrádzajú najaktuálnejšie informácie z technologických kuloárov, nový iPhone 11 (alebo aj iPhone XI) príde s trojitým hlavným fotoaparátom. K dvom vertikálne umiestneným snímačom pribudne po ich pravej strane ďalší ultra-širokouhlý snímač. Všetko nasvedčuje tomu, že ten ponúkne až 120-stupňový uhol záberu.

Všetko ostatné by malo zostať na svojom pôvodom mieste, a to vrátane výrezu v hornej časti prednej strany. Jedinou dobre badateľnou zmenou bude iba mierne trčiaca časť konštrukcie na zadnej strane, kde sú po novom až tri fotoaparáty v trojuholníku. Menšou zmenou prejde ale aj mute tlačidlo na boku, ktoré pripomína to, aké má vo výbave tablet iPad Pro. Je totiž okrúhle.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop

Netreba preto očakávať žiadne razantné konštrukčné či dizajnové zmeny. To najlepšie by mohlo byť súčasťou tej časti, ktorú za bežných okolností nevidíme. Posledné úniky totiž spomínajú rýchlejšie nabíjanie, duálne Bluetooth audio a aj úplne novú anténu, píše PocketNow.

iPhone 11 uzrie svetlo sveta popri svojom cenovo dostupnejšom súrodencovi niekedy v priebehu septembra.

Páči sa ti tento dizajn iPhone 11?

Loading ... Loading ...
Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať