ios 13

iOS 13, iPadOS a macOS Catalina sú už dostupné vo verejnej beta verzii

Spoločnosť Apple na nedávnej vývojárskej konferencii WWDC 2019 predstavila nové verzie operačných systémov iOS 13, iPad OS a macOS Catalina.

Spoločnosť Apple na nedávnej vývojárskej konferencii WWDC 2019 predstavila nové verzie operačných systémov iOS 13, iPad OS a macOS Catalina, ktoré sú určené pre smartfóny, tablety a počítače tohto kalifornského výrobcu.

Spoločnosť Apple novými verziami operačných systémov zaujala a konferencia bola v prevažnej miere hodnotená kladne. Stabilné zostavy daných systémov budú dostupné na jeseň.

V tejto chvíli sú už ale dostupné ich beta verzie, ktoré sú určené pre širokú verejnosť, teda vlastníkov smartfónov iPhone, tabletov iPad a počítačov Mac. Vzhľadom na to, že ide o prvú beta verziu, musia prípadní záujemcovia počítať nielen s novými funkciami, ale aj problémami.

Takto to vyzeralo na včerajšom podujatí WWDC
Záber z podujatia WWDC 2019. Foto: theverge.com

Objaviť sa môžu komplikácie s výkonom, zhoršená výdrž na jedno nabitie alebo iné chyby. V každom prípade by sa ale beta verzia operačných systémov mala dať používať v bežnej praxi.

Do beta programu Apple sa môžu užívatelia zapojiť na tejto adrese. Následne budú užívateľom automaticky doručované aktualizácie s ďalšími beta verziami, pokiaľ ich výrobca vydá. Stabilnú zostavu získajú niekedy na jeseň.

TIP REDAKCIE
Hudba z filmov a seriálov na jednom mieste: Spotify spustilo centrum Netflix

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať