honor 20

Honor 20 Pro získal certifikáciu od Google, môže zamieriť do predaja

Honor 20 Pro bol spolu s o niečo slabším súrodencom predstavený 21. mája na tlačovom podujatí v Londýne. Novinka zaujala výkonnými fotoaparátmi a cenou.

Honor 20 Pro bol spolu s o niečo slabším súrodencom predstavený 21. mája na tlačovom podujatí v Londýne. Novinka okrem iného zaujala výkonnejšími fotoaparátmi, rýchlym nabíjaním alebo tiež dizajnom. 

Honor 20 Pro dostal aj oficiálnu maloobchodnú odporúčanú cenu – pre slovenský trh je stanovená na 599 EUR. Čo však nový Honor nedostal je dátum trhovej dostupnosti.

Koncom mája totižto vysvitlo, že novinka značky Honor nezískala certifikáciu od spoločnosti Google, za čím boli automaticky videné prísne sankcie americkej administratívy uplatňované voči materskej spoločnosti Huawei.

Honor 20
Honor 20

Taliansky technologický portál hdblog.it ale najnovšie oznamuje, že Honor 20 Pro nakoniec certifikáciu od Google dostal. Autori očakávajú jeho príchod na taliansky trh v priebehu najbližších týždňov.

Pokiaľ je Honor 20 Pro skutočne pripravený po všetkých softvérových stránkach vrátane plánovaných aktualizácií, nič mu nebráni v tom, aby sa začal predávať aj v ostatných častiach Európy, nie iba v Taliansku.

TIP REDAKCIE
EÚ prichádza s novou smernicou: Poistenie zrejme bude povinné aj pre výkonnejšie elektrické kolobežky

Teraz len musíme počkať na oficiálne avízo priamo od výrobcu, ktorým potvrdí a poprípade upresní dostupnosť na našom trhu.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať