Používate Google Keep? Táto aktualizácia sa vám bude pozdávať

Mnohí používatelia obľubujú estetické schopnosti aplikácie Google Keep. A práve týchto používateľov zrejme príjemne poteší najnovšia aktualizácia.

Google Keep je aplikácia, ktorá, ako jej názov naznačuje, slúži na vytváranie a ukladanie poznámok. Má mnohých používateľov, ktorí vo veľkom obľubujú najmä jej estetické schopnosti. A práve týchto používateľov zrejme príjemne poteší najnovšia aktualizácia.

Do služby totiž prichádza verzia 5.19.19., ktorá so sebou prinesie aj populárny tmavý režim.

Tmavý režim v Google Keep však nebude vyzerať rovnako ako v iných službách. V tomto prípade bude neutrálna biela farma nahradená rôznymi odtieňmi tmavo sivej.

FOTO: 9to5Google

Najtmavšu sivú nájdeme na domovskej stránke aplikácie. Stavový a navigačný panel si na Android Q adoptujú rovnaký odtieň, čím bude docielený konzistentný vzhľad. Tmavému režimu sa prispôsobia taktiež aj widgety.

FOTO: 9to5Google

Po získaní vyššie uvedenej aktualizácie vám pre aktivovanie režimu stačí otvoriť nastavenia a vybrať možnosť Aktivovať tmavý režim (Enable dark theme). Pokiaľ ešte aktualizáciu nemáte, netreba zúfať. Verzia 5.19.19 totiž len začala vychádzať, čo znamená, že nie do každého zariadenia poputuje rovnakou rýchlosťou.

TIP REDAKCIE
ZOH 2022 v Číne: Krajiny sa obávajú špionáže, odporúčajú používanie jednorazových telefónov

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať