FOTO: Fortune

Jane Manchun Wong z Číny má podivnú, no užitočnú záľubu v „rozpitvávaní“ aplikácií s cieľom nájsť schované či ešte nevydané funkcie a slabiny. Jej najnovším cieľom sa stala služba Spotify, o ktorej zistila hneď niekoľko zaujímavých pikošiek.

Časované vypnutie

Jane našla ukryté novinky v Android verzii aplikácie. Jej prvým objavom bol „sleep timer“ (časované vypnutie), ktorý by podľa všetkého mal používateľom umožniť prehrať určitú pesničku alebo zoznam pesničiek na presne určený čas, po ktorého uplynutí sa daná skladba alebo zoznam automaticky vypne. Táto novinka je užitočná pre každého fanúšika hudby, ktorý pri nej aj rád zaspáva. Jej funkcionalitu môžeme vlastne priamo prirovnať k časovanému vypínaniu na TV.

Zdieľanie pesničiek prostredníctvom vlastného kódu

Ďalšia novinka, ktorú Jane odhalila, sa týka spájania s priateľmi na Spotify. Podľa všetkého budete môcť použiť skenovateľný kód, vďaka ktorému budete mať možnosť veľmi jednoducho zdieľať obľúbené pesničky s vašimi priateľmi.

Integrácia do navigácií

Poslednou, no aj tak skvelou novinkou, je integrácia niekoľkých navigačných aplikácií (napr. Waze či Google Maps) priamo do Spotify.

Je však dôležité poznamenať, že zatiaľ nie je vôbec isté, či vôbec nejaká z vyššie uvedených noviniek do aplikácie skutočne dorazí. Neexistuje však dôvod, prečo nie, keďže každá jedna z nich by bola, aspoň podľa nás, veľkoryso vítaná.

TIP REDAKCIE
Pôvodné Samsung Galaxy Buds dostávajú aktualizáciu s praktickými vylepšeniami

Na potvrdenie týchto teórií si však budeme musieť ešte počkať.