Spotify s hrami: Novú službu Apple Arcade si zamiluje každý náruživý hráč

Skvelý ťah.

0

Okrem Apple Card sme sa dočkali aj služby s názvom Apple Arcade. Tá je tentokrát určená pre každého, kto sa radí medzi takzvaných náruživých hráčov. Fixný mesačný poplatok mu poskytne prístup k novým a zároveň i exkluzívnym herným titulom, takže nemusí platiť za každý zvlášť.

A nielen k tým. Službu má okrem iného tvoriť aj množstvo aktuálne dostupných hier z App Store. Všetky však spája to, že patria do kategórie arkády.

Výrobca spotrebnej elektroniky hodlá pokryť časť nákladov na vývoj, vďaka čomu získa nemalú konkurenčnú výhodu. Exkluzívne tituly si preto budú môcť nainštalovať iba predplatitelia Apple Arcade. Potrebujú buď operačný systém iOS, macOS alebo zariadenie Apple TV.

Apple Arcade
Apple Arcade

Služba umožní hrať aj v offline režime a nezabudli ani na rodinný plán, ktorý nám zase ušetrí pár drobných. O cenách ale momentálne nič nevieme, pretože spoločnosť zatiaľ nič bližšie neprezradila. Vieme iba, že novinka príde počas nadchádzajúcej jesene.

Prehľad niektorých herných titulov nájdete priamo na oficiálnej web stránke služby, kde sú k dispozícii všetky dostupné informácie.