mapy google

KONEČNE: Do Google Maps snáď pribudne funkcia, na ktorú čakáme dlhé roky!

Google Maps je aplikácia, ktorú využívajú denne milióny ľudí po celom svete. Vyzerá to tak, že sa dočká funkcionality, ktorá je jedna z najžiadanejších.

Google Maps je aplikácia, ktorú využívajú denne milióny ľudí po celom svete. Ponúkajú perfektne spracované používateľské rozhranie a kopu užitočných funkcií. Jednou z tých najvyužívanejších je navigácia. Práve do navigácie mieri jedna žiadaná novinka.

Ak ste v Google mapách zatiaľ nestretli informáciu o maximálnej povolenej rýchlosti, nečudujeme. Od júla 2017 totiž v testovacom režime funguje len v dvoch mestách, a to v San Franciscu a v Rio de Janeiro. To sa podľa servera Android Police začína výrazne meniť.

Údaj o rýchlosti sa zobrazuje vľavo dole.
Funkcia v Európe zatiaľ dostupná nie je.

Od svojich čitateľov totiž obdržali tri tipy z rôznych miest, ktoré ich informovali o spustení funkcionality aj mimo dvoch vyššie spomínaných miest. Medzi nové lokality kde sa objavila nová funkcia patrí New York, Minnesota a Los Angeles. Viac miest môže pribudnúť už čoskoro.

Aplikácia máp už dávnejšie nedostala výraznú aktualizáciu, čo naznačuje, že zmenu dokáže Google vykonať na strane servera. Každopádne, majte oči na stopkách. Ak by ste začali údaj o maximálnej povolenej rýchlosti pozorovať aj v Európe, neváhajte a dajte nám vedieť.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť Nothing to roztočí: Budúci rok príde s prvým smartfónom!
Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať