Aplikácia Messenger

Aplikácia Facebook Messenger dorazí do Mac OS a Windows ešte tento rok

Je tomu skutočne tak. Facebook Messenger dorazí do systémov Mac OS a Windows neskôr tohto roku. Oficiálne sa máme o novinke dozvedieť v priebehu konferencie F8, ktorá sa koná dnes a zajtra.

Je tomu skutočne tak. Facebook Messenger dorazí do systémov Mac OS a Windows ešte tento rok. Oficiálne sa máme o novinke dozvedieť v priebehu konferencie F8, ktorá sa koná dnes a zajtra.

Mnoho informácií zatiaľ žiaľ nemáme, keďže ako sme už uviedli v úvodnom odseku, nové verzie aplikácie ešte neboli oficiálne predstavené.

Vieme však, že Facebook Messenger pre Mac OS ponúkne tie isté možnosti ako mobilná verzia, a to vrátane skupinových videohovorov.

Facebook sa s najväčšou pravdepodobnosťou o tejto novinke zmieni pri predstavovaní najnovších aktualít týkajúcich sa Messengeru. Zrejme sa dozvieme aj niekoľko informácií ohľadom zjednotenia Messengeru, InstagramuWhatsAppu, ktoré by malo byť dokončené budúci rok.

FOTO: 9to5Mac

Messenger pre iOS získa dôležitú aktualizáciu

Používatelia iOS však majú o dôvod na radosť navyše. V blízkom období by totiž mala vyjsť významná aktualizácia, vďaka ktorej bude Messenger pre iOS rýchlejší, zaberie menej miesta a ponúkne niekoľko nových funkcií.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Tesla má na Slovensku postaviť Gigafactory! Vyrábať v nej chce najdrahšie modely

Konferencia F8 začína už o 21:00 stredoeurópskeho času.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať