windows 10

Nízke ceny pokračujú: Windows 10 Pro opäť kúpite za 10,50 €, Office 2016 Pro za 26 €

Keď sme vám nedávno priniesli zľavu na Pro verziu operačného systému Windows 10, využiť sa ju rozhodlo niekoľko desiatok z vás.

Keď sme vám nedávno priniesli zľavu na Pro verziu operačného systému Windows 10, využiť sa ju rozhodlo niekoľko desiatok z vás. Úspech bol až tak veľký, že ste nám začali písať či sa podobná akcia nebude opakovať, no a veru, bude.

Akciu opäť zastrešuje obchod Goodoffer24.com, ktorý okrem softvéru predáva aj PC hry a iný softvér, ktorý pre vás môže byť zaujímavý. Najväčším lákadlom pre mnohých je však Windows 10 Pro, resp. Office 2016 Pro, ktoré sa na Slovensku predávajú najlepšie.

Vďaka nášmu špeciálnemu zľavovému kupónu AByte18 s TECHBYTE.sk už aj na tak nízkej cene ušetríte ďalších 18 %. Poďme sa pozrieť na to, čo všetko je momentálne v zľave.

Krátko po zaplatení vám obchod Goodoffer24.com doručí kľúč k zvolenému softvéru pomocou emailu. Niekedy sa však stane, že email príde do priečinku so SPAMom, preto treba skontrolovať aj ten. Ak by ste však predsa len narazili na problém, obchod prevádzkuje 24/7 zákaznícku podporu. Stačí napísať na email info@goodoffer24.com.

Samotný softvér, či už Windows alebo Office si môžete stiahnuť priamo od Microsoftu:

Total
35
Zdieľaní