Možná podoba iPhone XI

Jedna z prvých podôb iPhone XI: Takto by mohol vyzerať ďalší iOS smartfón

Internetom začal kolovať dizajn zatiaľ nepredstaveného iOS smartfónu. Všetko nasvedčuje tomu, že sa pozeráme na jeden z ranných prorotypov iPhone XI.

Internetom začal kolovať dizajn zatiaľ oficiálne nepredstaveného iOS smartfónu. Všetko nasvedčuje tomu, že sa pozeráme na jeden z raných prorotypov iPhone XI, ktorý prešiel konštrukčnými zmenami. Tú najväčšiu si všimnete na zadnej strane, kde je prítomný dlhšie špekulovaný trojitý fotoaparát v tvare štvorca.

Od predstavenia minuloročnej generácie iPhone XS sme sa tak dostali v poradí už k druhému podobne vyzerajúcemu vizuálnemu prevedeniu. Svetlo sveta síce uzrelo ešte jedno, no to zrejme prislúcha k cenovo dostupnejšiemu modelu, čiže k nástupcovi iPhone XR. Má totiž výrazne odlišnú zadnú stranu konštrukcie, kde je príležitosť vidieť fotoaparát s podobou, vďaka akej pripomína oko Kyklopa.

Najnovší prototyp pochádza od japonského webu Macotakara. Ten ho vytvoril vďaka bližšie nešpecifikovaných zdrojov z dodávateľského reťazca výrobcu spotrebnej elektroniky, ktoré nám prostredníctvom čerstvých informácií potvrdili to, čo tušíme už dlhšie.

Technologické kuloáre nejaký ten týždeň spomínajú, že aj spoločnosť Apple tento rok siahne po trojitej hardvérovej zostave. Prvá vlajková loď od Huawei ju vyfasovala začiatkom minulého roka a od Samsungu pre zmenu začiatkom toho súčasného, takže teraz zostáva rad na jabĺčko.

Je však otázne, či nadchádzajúci iPhone XI skutočne príde na pulty obchodov s takto vyzerajúcim konštrukčným prevedením. Ide o jeden z raných prototypov, takže sa môže ešte veľa vecí zmeniť. Ak by sa tak ale predsa len stalo, z určitého uhla pohľadu bude pripomínať minuloročný Android kúsok Huawei Mate 20 Pro.

Pokiaľ pôjde všetko podľa plánov výrobcu, k predstaveniu novej generácie iOS smartfónov dôjde v priebehu septembra.

Total
4
Zdieľaní