Apple

Apple rozposlal pozvánky na podujatie, kde nám asi predstaví vlastný Netflix

Spoločnosť Apple rozposlala pozvánky na mediálne podujatie, kde nám s celkom slušnou pravdepodobnosťou predstaví novú video službu.

Apple rozposlal pozvánky na mediálne podujatie, kde nám s celkom slušnou pravdepodobnosťou predstaví novú video službu. Očakávať sa ale dá aj nový 9,7″ iPad, ktorý by mal ponúknuť tradičný dizajn, Touch ID a 3,5 mm port pre pripájanie audio príslušenstva.

Šou prebehne 25. marca priamo v divadle vizionára Steva Jobsa. To je súčasťou novej centrály Apple Park.

Na pozvánke sa okrem základných informácií nachádza text It’s show time (pri predstavení Apple TV to bolo It’s showtime), ktorý naznačuje príchod dlho očakávanej streamovacej služby kalifornského jabĺčka. Ak sa tak predsa len stane, používatelia jeho hardvéru budú mať vďaka tomuto logickému kroku k dispozícii i filmy či seriály z produkcie Apple. Novinka by mohla priamo konkurovať populárnemu Netflixu, píše server 9to5mac.

Pozvánka
Pozvánka (via Apple Insider)

Ako však naznačujú aktuálne čísla, iná možnosť spoločnosti ani nezostáva. Trh je už predsa so smartfónmi presýtený a iPhone bol jedným z ich hlavných zdrojov príjmu. Momentálne majú navyše aktívnych až niečo cez 1,4 miliardy elektronických zariadení, z čoho je asi 900 miliónov iOS smartfónov. Potenciál pre niečo také ako video služba tu tak jednoznačne existuje. Rozhodne už iba kvalita obsahu a veľkosť ponuky.

TIP REDAKCIE
NÁVOD: Takto získate Windows 11 zadarmo alebo za menej ako 6 €!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať