VIDEO Jednoducho nádhera: Toto je vraj skladací smartfón od Samsungu

Internetom začalo kolovať veľmi zaujímavé video, kde máme vraj jedinečnú príležitosť vidieť nadchádzajúci skladací smartfón od Samsungu.

Internetom začalo kolovať veľmi zaujímavé video, kde máme vraj jedinečnú príležitosť vidieť nadchádzajúci skladací smartfón od Samsungu. Nejde tu však o prezentáciu jedného a ani viacerých produktov, ale skôr o akúsi víziu kórejského giganta, ktorá súvisí s našou neďalekou budúcnosťou.

Zábery tvorí mix súčasných a zatiaľ ešte oficiálne nepredstavených elektronických zariadení, nielen smartfónov. Za ich predčasným zverejnením stojí vietnamská divízia výrobcu, ktorá ich len krátko po zverejnení na YouTube aj rovno vymazala. Niekto bol ale šikovnejší a stihol spraviť zálohu.

Na začiatku videa si môžete všimnúť Galaxy S9+, futuristické zrkadlo so zabudovaným displejom a zhruba v 24 sekunde príde rad i na niečo, čo vyzerá ako mobilný telefón so skladacou konštrukciou. S celkom slušnou pravdepodobnosťou sa teda pozeráme na Galaxy F, respektíve Galaxy Fold s ohybným Infinity Flex displejom, no už bez škaredého krytu.

TIP REDAKCIE
Elon Musk sa lúči: Vyhrážajú sa mi Rusi. Ak zomriem za záhadných okolností, rád som vás poznal

Všetko teda nasvedčuje tomu, že máme česť s uniknutým promo videom, ktoré čaká oficiálna premiéra až počas dňa D, kedy nám Samsung predvedie Galaxy S10 vrátane Galaxy F. Predstavenie high-end noviniek prebehne 20. februára, len pár dní predtým, ako spoznáme skladací 5G smartfón z dielne spoločnosti Huawei.

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať