DJ Koh

Šéf Samsungu bez otáľania: Galaxy S10 a Galaxy F splnia vaše očakávania

Počas podujatia Unpacked by sme sa mali dočkať Galaxy S10 a Galaxy F, ktoré vraj budú presne také, aké si ich predstavujeme.

Kórejský gigant nám už o pár týždňov ukáže, na čom pracoval posledné mesiace. Počas nadchádzajúceho podujatia Unpacked by sme sa mali dočkať dvoch už netrpezlivo očakávaných high-end smartfónov. Jeden ponesie názov Galaxy S10 a ten druhý bude s najväčšou pravdepodobnosťou Galaxy F.

Od obidvoch modelov sú však tento rok celkom slušné očakávania. Spoločnosti Samsung to s Galaxy Note 9 príliš nevyšlo a o Galaxy S9 tiež nebol až tak veľký záujem, aký pôvodne očakávali. Okrúhle číslo preto vytvára priestor pre jedinečnú príležitosť priniesť niečo, po čom sa otočí nejeden milovník moderných spotrebiteľských technológií.

Nikoho teda asi neprekvapia nedávno vyslovené slová z úst šéfa mobilnej divízie. DJ Koh prezradil redaktorom kórejského online plátku The Investor, že spraví všetko preto, aby tak 20. februára naozaj bolo. V tento deň totiž spoznáme ako vlajkovú loď Samsung Galaxy S10, tak i skladací kúsok Galaxy F (respektíve Galaxy Fold).

“Pokúsim sa dať do toho úplne všetko, aby sme dokázali vyhovieť požiadavkám zákazníkov, ktorí čakajú na naše produkty,” uviedol na margo prichádzajúcich high-end smartfónov s operačným systémom Android.

Čo sa týka vlajkovej lode, tak sú očakávané až tri rôzne vybavené verzie. Výrobca chce mať podľa všetkého istotu, že mu neujde žiadna príležitosť, tak prinesie viacero modifikácií, aby ulahodil takmer každému jednému potenciálnemu zákazníkovi.

TIP REDAKCIE
Android 12 pre smartfóny ASUS: Výrobca zverejnil aktualizačný plán
Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať