Samsung Galaxy S10e

Galaxy S10e potvrdzuje farbu: Novinka príde aj v štýlovom žltom prevedení

Okrem klasických farieb by sme sa tak mali 20. februára dočkať i Galaxy S10e s podstatne výraznejšou konštrukciou

Samsung nám už o pár dní ukáže svoju novú vlajkovú loď, Galaxy S10. Okrem základnej verzie by sme sa ale mali dočkať i ďalších dvoch, odlišne vybavených modifikácií. Jednou bude drahší Galaxy S10+ a tou druhou zase lacnejší Galaxy S10e, ktorý nám teraz potvrdil svoje banánové prevedenie.

Popri klasických farbách, ako je tiež očakávaná čierna alebo zelená, sa tak 20. februára dočkáme i podstatne výraznejšej konštrukcie. Túto špekuláciu nám po novom potvrdil server MySmartPrice a jeho render.

Podobný krok pritom spravil aj Apple, keď počas uplynulého roka predstavilo iPhone XR v pestrofarebných kabátoch. Okrem modrej je dnes na pultoch obchodov k dispozícii aj netradičná žltá, takže sa dá niečo veľmi podobné očakávať i zo strany spoločnosti Samsung. Mladšie generácie používateľov po takýchto sfarbeniach doslova prahnú.

Novinku Galaxy S10e spoznáme už čoskoro. Kórejský gigant naplánoval deň D už na 20. februára, čiže nám ho ukáže o pár dní skôr, ako začne každoročné podujatie Mobile World Congress 2019. To otvára svoje brány o 5 dní neskôr.

TIP REDAKCIE
86 % za 10 minút? Izraelská firma ukázala nový typ batérie pre elektromobily!

Renomovaný výrobca chce teda podľa všetkého čo najviac pozornosti pre svoje nadchádzajúce high-end smartfóny, medzi ktorými by nemal chýbať ani skladací model Galaxy F (respektíve Galaxy Fold) s takzvaným Infinity Flex displejom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať