Akciová ponuka od GearBestu

Ďalšia nádielka ZLIAV: Bezpečnostná kamera a inteligentné svetlo so super cenou!

GearBest prichádza s akciovou ponukou, ktorá je tentokrát určená pre moderné domácnosti. Tvoria ju dva elektronické produkty.

E-shop GearBest prichádza s akciovou ponukou, ktorá je tentokrát určená pre moderné domácnosti. Tvoria ju dva produkty. Prvým je stropné svetlo s Wi-Fi konektivitou a druhým pre zmenu bezpečnostná IP kamera.

Treba však zmieniť aj to, že je k dispozícii iba obmedzené množstvo zľavnených kusov. Akcia navyše trvá iba najbližších pár dní. Preto netreba v prípade záujmu príliš dlho otáľať. V oboch prípadoch ide o celkom slušné zníženie pôvodnej cenovky.

Inteligentné svetlo

Nebaví ťa neustále vstávať z pohodlného gauča, aby si rozsvietil alebo zhasol stropné svetlo? Tento minimalisticky vyzerajúci kúsok od Utorch si potom nebudeš vedieť vynachváliť. Tlačidlo na stene totiž nahradí kombinácia tvojho smartfónu a špeciálnej aplikácie, ktorou ho môžeš ovládať na diaľku. Komunikácia tu prebieha prostredníctvom Wi-Fi.

Zákazníci majú na výber z dvoch veľkostí. Priemer konštrukcie inteligentného svetla Utorch môže nadobudnúť buď 30 alebo 40 cm.

Aktuálna cena: 30,26 €

Bezpečnostná kamera

Ak chceš mať neustále pod palcom, čo sa deje v niektorej miestnosti, táto bezpečnostná IP kamera gocomma Lilliput-001 je potom vyrobená priamo pre teba. Keď ju pripevníš a zapojíš do elektrickej siete, čaká ťa už iba inštalácia aplikácie vrátane následného spojenia s Wi-Fi sieťou. Keď tak spravíš, na obrazovke smartfónu budeš vidieť priamy prenos jej ultra-širokouhlého pohľadu. Klasický dosahuje 110 stupňov, zatiaľ čo ten motorizovaný (otočná hlava) až 355.

IP kamere nechýba dokonca ani hardvér na detekciu plaču malého dieťaťa či nočné videnie, ktoré zabezpečujú dva vraj vysoko-kvalitné IR senzory.

Aktuálna cena: 24,03 €

Total
1
Zdieľaní