OFICIÁLNE: PUBG dorazí do PlayStation 4 už 7. decembra!

Ako si si už mohol prečítať v jednom z našich nedávnych článkov týkajúcich sa PUBG, o hre sa už nejaký ten čas hovorilo, že by mala do PS4 doraziť niekedy v priebehu tohtoročného decembra. A tak sa aj skutočne stalo. Titul Playeruknown’s Battlegrounds bude pre konzoly PS4 dostupný už 7. decembra.

Ako si si už mohol prečítať v jednom z našich nedávnych článkov týkajúcich sa PUBG, o hre sa už nejaký ten čas hovorilo, že by mala do PS4 doraziť niekedy v priebehu tohto decembra. A tak sa aj skutočne stalo. Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds bude pre konzoly PS4 dostupný už 7. decembra.

Hra do konzol príde vybavená obľúbenými mapami Erangel, Sanhok a Miramar, pričom ďalších snehových máp by sme sa mali dočkať o krátky čas neskôr, no ešte pred koncom roka.

O menej než mesiac

A keďže je 7. december naozaj za rohom, PUBG a Sony ti už teraz ponúkajú možnosť si hru predobjednať. Ako motiváciu ti spoločnosti ponúkajú rôzne skiny, medzi ktorými nájdeš napríklad aj populárny “púštny outfit” Nathana Draka z hernej série Uncharted.

Tak čo, tešíš sa?

TIP REDAKCIE
Spotify je najpopulárnejšou hudobnou službou, Apple Music je na druhom mieste
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať