PUBG

Battle royale hit PUBG si zahráme aj na PlayStation 4, vraj už v decembri

Do hernej konzoly PlayStation 4 má namierené ďalší veľký battle royale hit. Po Fortnite tak príde rad aj na PUBG, ktorý si zahráme koncom roka.

Do hernej konzoly PlayStation 4 má namierené ďalší veľký battle royale hit. Po Fortnite tak príde rad aj na PUBG. Všetko navyše nasvedčuje tomu, že sa ho dočkáme už koncom roka.

Keď sa tak predsa len stane, o čom už niet pochýb, konkurenčnej konzole Xbox skončí zhruba 12 mesiacov dlhá exkluzivita, píše server IGN. Všetko je teda dôkladne načasované.

Príchod PUBG pre PS4 naznačuje databáza spoločnosti Sony, kde bola vďaka pozornému návštevníkovi PSNProfiles fóra objavená zmienka o tomto čoraz populárnejšom battle royale titule. Ide o americké a európske ID kódy vrátane niekoľkých obrázkov. Podobné špekulácie ale kolujú internetom už od konca leta, takže nám ich čerstvý únik teraz iba potvrdil.

Vraj v decembri

Ako tvrdia analytici, všetky dostupné informácie nasvedčujú tomu, že si PUBG zahráme na PlayStation 4 v priebehu nadchádzajúceho decembra. Medzi tvorcami hry a výrobcom hernej konzoly Xbox bola vraj uzavretá exkluzivita iba na jeden rok, takže nový objav v databáze Sony dáva ako taký zmysel. Počas Vianoc by sme sa teda rozhodne nemali nudiť.

TIP REDAKCIE
POTVRDENÉ: Samsung vo februári spojí Galaxy Note a Galaxy S do jedného prémiového zariadenia!

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať