Tesla Model 3

Tesla Model 3 mieri do Európy: Prvé kúsky by mali byť dostupné vo februári

Model 3 má namierené na starý kontinent. Automobilka Tesla totiž prezradila, že už čoskoro spustí sériovú výrobu pre európskych spotrebiteľov.

Ako bolo sľúbené, tak sa aj stane. Model 3 má namierené na starý kontinent. Automobilka Tesla totiž prezradila, že už čoskoro spustí sériovú výrobu pre európskych spotrebiteľov. Ak pôjde všetko podľa plánov, prvé kúsky sa tu objavia na prelome februára a marca.

Preto začal americký výrobca pozývať držiteľov rezervácií do najbližších kamenných obchodov na území Európy, kde im chce predviesť štvorkolesovú novinku. Výstavné kusy by sa mali začať objavovať už v priebehu tohto týždňa, informuje server Electrek, ktorý zverejnil i časť textu z pozvánky.

“S potešením oznamujeme príchod Modelu 3 do Francúzska. Pridajte sa k nám od 14. do 29. novembra v obchode Tesla v Paríži. Ak chcete využiť prioritný prístup, uveďte svoje číslo rezervácie. Bude vám poskytnutá príležitosť spoznať vlastnosti Modelu 3, ako je napríklad panoramatická sklenená strecha, špičkový interiér či 15-palcová dotyková obrazovka. Náš tím bude môcť odpovedať na všetky vaše otázky týkajúce sa objednávky.”

Elon Musk nám navyše ešte dávnejšie prezradil, že Tesla plánuje koncom roka sprístupniť európskym držiteľom rezervácií takzvanú knihu objednávok, aby tak vytvorila poradovník. Rovnako sme sa ale od neho dozvedeli i to, kedy hodlajú spustiť produkciu vrátane toho, kedy vyrobené elektromobily zhruba dorazia do Európy.

TIP REDAKCIE
Apple sa pripravuje na historicky najsilnejší rok: Jeseň 2022 bude šialená, toto všetko chystá!

“Očakávame, že v januári začne výroba pre Európu, pričom nejaký ten čas treba vyhradiť aj pre transport. Európske dodávky možno očakávať koncom februára a začiatkom marca.”

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať