69-ročný muž si chce legálne znížiť vek o 20 rokov: Má mu to pomôcť v online zoznamke

Motivačný guru z Holandska, ktorý svoj hlas prepožičal jednému z áut vo filme Autá 2 sa snaží legálne znížiť svoj vek o rovných 20 rokov.

Motivačný guru z Holandska, ktorý svoj hlas prepožičal jednému z áut vo filme Autá 2, sa snaží legálne znížiť svoj vek o rovných 20 rokov. Ak sa pýtaš prečo je to tak dôležité, pýtaš sa dobre. Chce zvýšiť svoje šance v online zoznamke.

Keď som na Tinderi a svieti mi tam,, že mám 69 rokov, nikto mi neodpíše. Keď zadám vek 49 rokov s tvárou akú mám, budem mať podstatne vyššiu šancu,“ hovorí o svojich problémoch Emile Ratelband. „Žijeme v dobe, v ktorej je možné zmeniť svoje meno a pohlavie. Prečo teda nemôžem zmeniť svoj vek?

Zažaloval samosprávu

Ratelband to so svojou snahou znížiť vek myslí naozaj vážne. Nedávno zažaloval miestnu samosprávu, pretože jeho návrh zamietla. Medzi jeho argumenty zaradil fakt, že ako 69 ročný si nemôže kúpiť nový dom, no pri veku 49 rokov to nebude žiaden problém, to isté spomenul aj pri kúpe nového auta. Aj preto si chce zmeniť dátum narodenia z 11. marca 1949 na 11. marec 1969.

Ratelband ďalej uviedol, že mu jeho doktor povedal, že má telo ako 45-ročný chlap, po čom sa okamžite označil za „mladého Boha“.

O tom, či bude 69-ročnému mužovi umožnené vymazať dve dekády svojho života, rozhodne súd o štyri týždne.