Do služby Waze prichádza nová funkcia: Pribudne v nej zabudovaný audio prehrávač

Waze práve vydal beta verziu svojej aplikácie pre systémy Android a iOS, v ktorej máš možnosť si otestovať najnovšiu funkciu – zabudovaný audio prehrávač.

Waze práve vydal beta verziu svojej aplikácie pre systémy Android a iOS, v ktorej máš možnosť si otestovať najnovšiu funkciu – zabudovaný audio prehrávač. Prehrávač podporuje celkovo až osem služieb: Deezer, Spotify, TuneIn, iHeart Radio, NPR One, Pandora, Scribd a Stitcher.

Tím vývojárov však musí ešte niekoľko drobností doladiť, kvôli čomu je oficiálne implementovanie funkcie do štandardnej aplikácie Waze naplánované “v priebehu následujúcich týždňov”.

Ďalšou zaujímavou informáciou ohľadom audio prehrávača je aj to, že nie každá služba je dostupná na obidvoch platformách. Napríklad TuneIn je dostupný len pre Android, pričom Deezer môžu počúvať len používatelia zariadení so systémom iOS.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť SpaceX opustili dvaja vysoko postavení reprezentanti

Keď však budú všetky menšie chyby odstránené a prehrávač bude oficiálne dostupný pre všetkých, bude ti Waze slúžiť nielen ako navigácia a informátor, ale aj ako samostatný prehrávač obľúbenej hudby, ktorý ti spríjemní dlhé cesty.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať