Hodinky AMAZFIT od Xiaomi
Hodinky AMAZFIT od Xiaomi

Špičkové inteligentné hodinky z portfólia spoločnosti Xiaomi, ktoré pre ňu vyrába Huami, dostali dočasne zníženú cenovku. Na skvele vybavenom kúsku s názvom Amazfit 2 Stratos si zgustnú predovšetkým náročnejší používatelia, pričom zaň momentálne nezaplatia viac ako 140 €.

Ako v prípade Xiaomi Redmi Note 6 Pro, aj tentokrát musia potenciálni zákazníci siahnuť po akciovom kupóne OICBRDZG. Keď tak spravia, pôvodná cenovka klesne na vyššie spomínanú sumu. Otázne teraz zostáva už iba to, čo je v ponuke.

Smartwatch Huami Amazfit 2 Stratos od Xiaomi tvorí kombinácia dôkladne utesnenej konštrukcie z nehrdzavejúcej ocele, jednoducho vymeniteľný silikónový remienok a odolné sklo Gorilla v takzvanom 2.5D tvare. Rámiky okolo displeja sú navyše ozdobené a zároveň i ochránené vrstvou keramiky.

Zobrazovací panel hodiniek dostal okrúhly tvar, dotykové kapacity, dosahuje veľkosť 1,3-palca, má jemné rozlíšenie 320 x 300 pixelov a ide o LCD technológiu.

Huami Amazfit 2 Stratos

Batéria ponúka 280 mAh kapacitu, čo pre používateľa znemená približne až 5 dní výdrže. Pri zapnutej GPS konektivite a športovom režime, čiže pri nepretržitej aktivite, zvládnu na jedno nabitie okolo 35 hodín. Na výber je pritom až 11 režimov vrátane jedného špeciálne určeného pre plavcov.

Huami Amazfit 2 Stratos nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying, kde nezabudni použiť akciový kupón. Platí však iba do 15. novembra. Tovar posielajú z Nemeckého, Talianskeho, Španielskeho a dokonca aj z Poľského skladu. Základný dovoz platí predajca.