Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Toto ti nesmie ujsť: Máme AKCIOVÝ kupón na nový Xiaomi Redmi Note 6 Pro!

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ponúka obrovskú uhlopriečku, výrez, čipset Snapdragon, duálny fotoaparát, unibody telo a aj nadštandardnú batériu.

Čínske jabĺčko nám prednedávnom ukázalo ďalší zo svojich tohtoročných mid-range kúskov a ty si ho teraz môžeš zaobstarať za dočasne zníženú sumu. Xiaomi Redmi Note 6 Pro ponúka obrovskú uhlopriečku, výrez, čipset Snapdragon, duálny fotoaparát, unibody telo a aj nadštandardnú batériu.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Cena: 181 € | Kupón: HACMDRFV

Stačí len počas nákupu použiť akciový kupón HACMDRFV. Novinka od Xiaomi bude potom tvoja iba za 181 €. Treba sa však poponáhľať, zľava tentokrát trvá iba do 15. novembra.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro dostal až 4 000 mAh batériu, Snapdragon 636 a až 6,26-palcový zobrazovací panel. Displej tvorí IPS LCD technológia a jeho rozlíšenie dosahuje energeticky efektívne Full HD+. Používateľ má k dispozícii slušných 403 pixelov na jeden palec.

Na fotenie tu slúži duálna zostava. A nielen jedna. Dva fotoaparátu sú ako na zadnej, tak aj na prednej strane konštrukcie. Ide o kombináciu hlavného a asistenčného snímača, pričom ten druhý dostal v oboch prípadoch za úlohu zbierať informácie o hĺbke záberu. Vďaka ním môže potom smartfón pri fotení portrétu vytvoriť prirodzene vyzerajúci bokeh efekt, čiže rozmazané pozadie.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Xiaomi Redmi Note 6 Pro nájdeš v dočasnej zľavnenej ponuke e-shopu Geekbuying. Mobilné zariadenie je určené pre globálny trh, má 4 GB operačnú pamäť RAM a 64 GB úložisk. Telefón ti predajca pošle bez nutnosti doplácať za DPH.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať