Honor Band 4

Štýlový Honor Band 4 ponúka AMOLED displej a dvojtýždňovú výdrž batérie

Honor Band 4 dostal do svojej hardvérovej výbavy energeticky efektívny OLED panel vrátane energeticky efektívneho senzoru na meranie tepu srdca.

Honor nám v Prahe neukázal iba nový Honor 8X, ale aj nový smartband pre tých, ktorí sa radi hýbu. Honor Band 4 dostal do svojej hardvérovej výbavy energeticky efektívny OLED panel vrátane energeticky efektívneho senzoru na meranie tepu srdca.

Preto ponúka i špičkovú výdrž na jedno nabitie 100 mAh batérie. Výrobca tvrdí, že tie dva týždne nebudú žiadny veľký problém. V pohotovostnom režime vraj zvládne fungovať dokonca až tri.

Honor Band 4 môže merať náš srdcový tep od rána do večera, sedem dní v týždni, pričom je prispôsobený aj pre plavcov. Vybavili ho totiž technológiami, ktoré dokážu rozpoznať každý jeden záber ruky. Tie im v kombinácii s odolnosťou 5 ATM a so špeciálnym športovým režimom poskytnú všetko na to, aby mali prehľad o tom, koľko metrov preplávali alebo koľko kalórií počas plávania spálili.

 

View this post on Instagram

 

Honor nám ukázal aj nový Honor Band 4 ?? #honorband4

A post shared by TECHBYTE (@techbytesk) on

Informácie sú zobrazované na kompaktnom 0,95-palcovom AMOLED displeji. Vo výbave ale nechýba ani NFC čip na realizáciu bezkontaktných platieb alebo svetelný senzor, prostredníctvom ktorého vie Honor Band 4 automaticky prispôsobovať úroveň jasu. Za zmienku tu stojí aj technológia TruSleep, pretože dokáže upozorniť používateľa na prípadné problémy so spánkom.

TIP REDAKCIE
Päťoká Nokia 9 nakoniec nedostane aktualizáciu na Android 11

Predaj nového smartbandu odštartuje koncom októbra, a to s odporúčanou cenovkou na úrovni 59 eur.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať