ghostbusters

Krotitelia duchov ako mobilná hra v rozšírenej realite bude dostupná tento mesiac!

Spoločnosť Sony už skôr oficiálne naznačila, že ešte tento rok vypustí do sveta novú mobilnú hru Ghostbusters World, ktorá je inšpirovaná populárnym filmom z 80. rokov. Ghostbusters, teda Krotitelia duchov môžu nadviazať na úspech hry Pokémon Go.

Spoločnosť Sony už skôr oficiálne naznačila, že ešte tento rok vypustí do sveta novú mobilnú hru Ghostbusters World, ktorá je inšpirovaná populárnym filmom z 80. rokov. Ghostbusters, teda Krotitelia duchov, môžu nadviazať na úspech hry Pokémon Go.

Ghostbusters World totižto nebude hrou, ktorá vás nechá sedieť na pohodlnej pohovke. Hra bude využívať podklady z máp Google a pokročilú technológiu rozšírenej reality. Hráči tak budú loviť duchov v reálnom svete.

Ako to vyzeralo v najväčšom rozmachu hry Pokémon Go, asi viete. Na ulici ste určite stretli nejedného hľadača Pokémonov.

ghostbusterts world
Takto nejak bude vyzerať krotenie duchov v praxi

V hre Ghostbusters World nemusíte fungovať ako samostatná jednotka. So spoluhráčmi budete môcť vytvoriť tím, v ktorom vám krotenie virtuálnych príšer pôjde lepšie. Dobre tiež vyzerá avizovaný PvP režim, čiže priame súboje zapojených hráčov. V tomto režime si vytvoríte skupinu vlastných duchov, s ktorými budete bojovať proti inej skupine.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro: Špecifikácia odhaľuje 120 Hz displej, 5000 mAh batériu a viac

Originálne prevedenie klasického príbehu s legendárnymi postavičkami bude pre širokú hráčsku verejnosť uvoľnené v najbližších týždňoch, s najväčšou pravdepodobnosťou ešte tento mesiac. Autori hry už spustili predbežné registrácie, ktoré sú dostupné ako v obchode Google Play tak v Apple App Store.

Čerstvo zverejnený trailer pre hru si môžete pozrieť nižšie.

Ghostbusters World

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať