Pokémon GO oslavuje: Hráči v hre dokopy minuli už viac ako 2 miliardy dolárov!

Je to oficiálne. Populárna hra Pokemon GO zarobila z obratov už viac ako 2 miliardy USD (1,7 miliardy eur). Ide o naozaj peknú sumu, najmä keď si uvedomíme, že tohto úspechu tvorcovia dosiahli po 811 dňoch od vydania hry.

Je to oficiálne. Populárna hra Pokémon GO zarobila z obratov už viac ako 2 miliardy amerických dolárov (1,7 miliardy eur). Ide o naozaj peknú sumu, najmä keď si uvedomíme, že tohto úspechu tvorcovia dosiahli po 811 dňoch od vydania hry.

Napriek tomu, že sa bavíme o naozaj veľkých číslach, Pokémon GO nebola prvou hrou, ktorá prekročila 2-miliardový zisk. Aktuálne je na prvom mieste Clash of Clans, ktorému dosiahnutie tohto míľnika trvalo 768 dní, ako môžeš vidieť na obrázku nižšie.

FOTO: Apptopia (via Android Headlines)

Napriek tomu, že je Pokémon GO na treťom mieste, je to stále jedna z najhranejších hier súčasnosti. Takmer v každom väčšom meste sa dajú stretnúť skupinky ľudí, ktorí sa vydávajú loviť tých najvzácnejších pokémonov. Neostáva teda nič iné, než dať palec hore, keďže aj po vyše dvoch rokoch sa hra stále drží na vrchných priečkach či už v popularite, alebo v ziskoch.

TIP REDAKCIE
Prvý náhľad na Xiaomi 12: Aký dizajn zvolí výrobca tentokrát?
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať