oneplus 6t

OnePlus 6T dostal oficiálny dátum predstavenia, nejaký čas ešte musíme počkať

OnePlus 6T je tento rok opäť o niečo horúcejší ako predošlá generácia. Skvelá alternatíva k značkovým vlajkovým lodiam veľkých hráčov je rok od roku lepšia, krajšia a použiteľnejšia, navyše so zreteľom na férovú cenu.

OnePlus 6T je tento rok opäť o niečo horúcejší ako predošlá generácia. Skvelá alternatíva k značkovým vlajkovým lodiam „veľkých hráčov“ je rok od roku lepšia, krajšia a použiteľnejšia, navyše so zreteľom na férovú cenu.

OnePlus 6T môže byť tento rok zase o málo drahší, napriek tomu by mala byť jeho cena stále viac ako len zaujímavá. Nakoniec, cena je asi to jediné, čo pri tejto ešte nepredstavenej novinke nepoznáme.

Známy je totižto aj oficiálny dátum predstavenia, ktorý fanúšikom výrobca posunul prostredníctvom krátkeho uvádzacieho videa. OnePlus 6T bude predstavený na pôde mesta New York 30. októbra. Udalosť sa bude dať sledovať naživo.

oneplus 6T
Roland Quandt, winfuture.de

Novinka tak bude predstavená neskôr, ako sa predpokladalo, resp. ako hovorili neoficiálne správy a špekulácie. Pôvodne sa predstavenie očakávalo 17. októbra. Tých pár dní sa ale určite počkať oplatí.

TIP REDAKCIE
FOTO: Takto vyzerá iPhone 13 Pro vyrobený z roztavených častí Tesla Model 3!

OnePlus 6T zažiari obrovským OLED displejom s miniatúrnym zárezom, čipsetom Snapdragon 845, snímačom odtlačkov prstov uloženým priamo pod obrazovkou alebo väčšou batériou.

OnePlus 6T

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=WHBp3K4Pgws

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať