iPhone XR

Apple vyrobí príslušenstvo pre iPhone XR vrátane priehľadného puzdra

iPhone XR dostane originálne príslušenstvo priamo od kalifornského jabĺčka. V ponuke spoločnosti Apple by malo už onedlho pribudnúť nové puzdro.

iPhone XR dostane originálne príslušenstvo priamo od kalifornského jabĺčka. V ponuke spoločnosti Apple by malo už onedlho pribudnúť puzdro, ktoré bude navrhnuté a vyrobené tak, aby bolo vidieť čo najviac z krásnej pestrofarebnej konštrukcie iOS novinky.

Tvrdia to nepovšimnuté informácie z tohtoročnej tlačovej správy o predstavení iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Výrobca spotrebnej elektroniky v nej totiž už od polovice septembra spomína okrem iného i vlastné príslušenstvo. Médiá si to však všimli až v týchto dňoch. A aj to vďaka všímavému Kanaďanovi, píše CNET.

Priehľadné puzdro pre iPhone XR by malo po príchode na pulty obchodov stáť približne 40 eur. iOS novinka bude dostupná od 26. októbra, čiže už o pár dní, a spolu s ňou podľa všetkého prídu aj originálne doplnky. 64 GB verzia vychádza na 849 eur, 128 GB na 909 eur a 256 GB na 1 019 eur.

TIP REDAKCIE
Sygic má novinku, do navigácie pridal rozpoznávanie dopravných značiek

iPhone XR nahrádza minuloročný iPhone 8, takže má celkom logicky slabšiu hardvérovú výbavu, ako dostal tiež tohtoročný iPhone XS alebo XS Max. Zákazníci to však zároveň pocítia i na cenovke, ktorá je značne nižšia, ako si spoločnosť Apple pýta za generačného nástupcu jubilejnej desiatky, iPhone X.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať