Nové farby

Apple má dnes veľký deň: Kde a kedy sledovať predstavenie iPhonov?

Nadchádzajúce mediálne podujatie by malo priniesť cenovo dostupný iPhone XC a dvojicu iPhone XS a XS Max, ktorá nahradí jubilejnú desiatku.

Kalifornské jabĺčko nám dnes večer ukáže, ako vyzerajú, ako fungujú a čo všetko ponúkajú tohtoročné iOS smartfóny. Nadchádzajúce mediálne podujatie by malo priniesť cenovo dostupný iPhone XC a dvojicu iPhone XS a XS Max, ktorá nahradí jubilejnú desiatku.

Kedy to teda vypukne? Šou začína od 19:00 nášho času a my si ju budeme môcť pozrieť prostredníctvom živého prenosu priamo na oficiálnom webe spoločnosti Apple alebo prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde by sa mal po prvýkrát v histórii amerického výrobcu spotrebnej elektroniky objaviť livestream.

Sledovať Apple konferenciu

Na pozeranie mediálneho podujatia, kde uzrie svetlo sveta iPhone XS, XC a ozrutný iPhone XS Max, je potrebné vlastniť niektoré zo zariadení od jabĺčka. Ak žiadne nemáte, nevadí, vystačíte si aj s kombináciou operačného systému Windows 10 a integrovaného internetového prehliadača Edge.

Server WIRED píše, že by mal fungovať aj Chrome alebo Firefox, no je potrebné mať nainštalovanú tú verziu, ktorá disponuje podporou pre MSE, H.264 a AAC. V opačnom prípade príliš nepochodíte.

Okrem tria nových iPhonov by sme sa ale mali dočkať aj vynovených inteligentných hodiniek Apple Watch s väčšou uhlopriečkou či vyšším rozlíšením alebo uvoľnenia už netrpezlivo očakávanej aktualizácie operačného systému iOS 12 pre širokú verejnosť. S najnovšou verziou totiž prídu aj avizované smartfóny.

TIP REDAKCIE
EÚ prichádza s novou smernicou: Poistenie zrejme bude povinné aj pre výkonnejšie elektrické kolobežky
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať