minirehravac

Stručné vyjadrenie Microsoftu k špekuláciam ohľadom Halo 5 nepoteší žiadneho PC hráča

“Halo 5 nebude dostupné na PC,” stručne a jasne povedal Microsoft, čím ukončil dlho pretrvávajúcu debatu ohľadom dostupnosti ďalšieho dielu populárnej série Halo.

“Halo 5 nebude dostupné pre PC,” stručne a jasne povedal Microsoft, čím ukončil dlho pretrvávajúcu debatu ohľadom dostupnosti ďalšieho dielu populárnej série Halo.

Ako prvý sa o tejto skutočnosti dozvedel portál CNet.

K celej situácii sa prostredníctvom Resetera vyjadril aj Frank O’Connel, ktorý pracuje pre spoločnosť 343 Industries. V príspevku napísal, že pre PC je dostupná len jediná verzia Halo 5, a to takzvaný komponent s názvom “Ausar”. Tím však údajne usilovne pracuje, aby fanúšikom série Halo čo najskôr priniesol ďalšie rozšírenie, a to v podobe Halo Infinite.

TIP REDAKCIE
Intel verí, že sa Apple vráti k jeho čipom. Zvolil presvedčivú taktiku

Kde to celé začalo?

Všetky debaty ohľadom dostupnosti Halo 5 na PC vznikli, keď sa na Amazone objavil pozmenený obal hry. Na pôvodnom obale stál nápis “Only on Xbox One”, zatiaľ čo na zmenenom bolo napísané “Xbox One Console Exclusive”. Práve táto malinká zmena donútila mnohých si myslieť, že sa Microsoft skutočne chystá na oficiálne predstavenie verzie pre PC. Ako si si už však mohol prečítať vyššie, nestane sa tak.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať