VIDEO: Takto by mal vyzerať nový iPhone XS, bude to lahôdka!

Apple nám už o pár týždňov ukáže svoje tohtoročné iOS smartfóny. iPhone XS bude jeden z nich.

Apple nám už o pár týždňov ukáže svoje tohtoročné iOS smartfóny. Opäť by sme sa mali dočkať až troch rôzne vybavených modelov s tromi rozdielnymi cenovkami. iPhone XS bude jeden z nich a na čerstvom videu máme príležitosť vidieť, akoby mohla táto už netrpezlivo očakávaná novinka vyzerať.

Dielo kórejského grafika s menom Lee gunho, ktoré vytvoril pre známy YouTube kanál ConceptsiPhone, naznačuje, že je možné očakávať vizuálne a konštrukčné prevedenie v štýle jubilejného iPhone X. To pre potenciálneho používateľa znamená kombináciu dvoch kusov odolného skla s kvalitným rámikom z nehrdzavejúcej ocele. Na renderoch je navyše prítomný i kontroverzný výrez v displeji.

Okrem iPhone XS sa ale vraj dočkáme aj identicky vyzerajúceho iPhone XS Plus, čiže jeho väčšej a lepšie vybavenej verzie. Nie je teda žiadnym veľkým prekvapením, že na videu predvádzajú krivky oba očakávané kúsky. Tretím modelom bude podľa všetkého cenovo najdostupnejšia verzia s LCD, nie OLED panelom.

TIP REDAKCIE
Squid Game je hit: Netflix vraj rozprávkovo zbohatol, takú sumu nečakali ani oni!

Predstavenie tohtoročných iOS smartfónov prebehne 12. septembra. Ešte v priebehu uplynulého týždňa nám to potvrdila oficiálna pozvánka pre médiá.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať