iphone xs

Nové smartfóny iPhone budú predstavené 12. septembra. Poznáme ďalšie podrobnosti

Jedna z najočakávanejších technologických udalostí tohto roka má oficiálny dátum konania. Spoločnosť Apple predstaví trojicu nových smartfónov iPhone 12. septembra v divadle Steve Jobs.

Jedna z najočakávanejších technologických udalostí tohto roka má oficiálny dátum konania. Spoločnosť Apple predstaví trojicu nových smartfónov iPhone 12. septembra v divadle Steve Jobs.

Už vieme, že Apple predstaví tri smartfóny iPhone. Lacnejší model s väčším LCD displejom, vlajkovú loď iPhone XS ako nástupcu súčasného modelu iPhone X a doteraz najväčší smartfón spoločnosti iPhone XS Plus.

Hovorí sa tiež o nových inteligentných hodinkách Apple Watch 4. generácie alebo o nových tabletoch iPad.

iPhone XS

Spolu s oficiálnou pozvánkou sa na verejnosti objavili ďalšie podrobnosti o zatiaľ celkom dobre utajovaných novinkách. Spoľahlivý server 9to5mac zverejnil tlačový render, ktorý má byť súčasťou prezentácie spoločnosti a tiež jej webových stránok.

iphone xs
9to5mac.com

Podľa čerstvých správ sa budú nové smartfóny s OLED obrazovkami skutočne nazývať iPhone XS a iPhone XS Plus. Prvý menovaný bude mať displej s 5,8-palcovou uhlopriečkou a druhý náprotivok až 6,5-palcovú uhlopriečku displeja.

Konštrukcia bude vyhotovená z nehrdzavejúcej ocele a dostane nové farebné prevedenie. So zlatou farbou Apple experimentoval už vlani, no do predaja sa takéto prevedenie nedostalo. Vyzerá to, že tento rok skutočne spoznáme prvý zlatý iPhone.

TIP REDAKCIE
POZOR: Najväčšia banka na Slovensku hlási poplach. Šíri sa mimoriadne nebezpečná SMS!

Apple Watch 4

Nové informácie neobišli ani nadchádzajúcu generáciu najpredávanejších inteligentných hodiniek sveta – Apple Watch. Dočkať by sme sa mali väčšej obrazovky, ktorá vzíde z tenších rámikov konštrukcie. Samotná veľkosť hodiniek sa tak nemusí zmeniť vôbec.

apple watch 4
9to5mac.com

Hlavný ovládací prvok, otočná korunka na boku hodiniek, bude hlbšie zapustená do tela. Druhé tlačidlo by malo po novom fyzické stlačenie iba simulovať pomocou Apple Taptic Engine. Medzi oboma tlačidlami badať malý otvor, ktorý by mohol ukrývať mikrofón.

Od oficiálneho odhalenia nás delia necelé dva týždne. Veríme, že sa všetky očakávania naplnia a spoločnosť Apple nezostane svojej povesti nič dlžná. Všetky podrobnosti vám v deň predstavenia sprostredkujeme.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať