PUBG Mobile

Máš slabý smartfón, no chceš hrať PUBG Mobile? Lite verzia je už na ceste

Vývojári battle royale hitu PUBG sprístupnili betu novej verzie mobilnej aplikácie, ktorá nesie názov PUBG Mobile Lite.

Vývojári battle royale hitu PUBG sprístupnili betu novej verzie mobilnej aplikácie, ktorá nesie názov PUBG Mobile Lite. Už zo samotného názvu teda vyplýva, čo od nej asi tak môžeme očakávať.

Novinka PUBG Mobile Lite reprezentuje odľahčenú verziu, aby dokázala fungovať bez väčších problémov aj na menej výkonných zariadeniach. Obsahuje menšiu mapu (2 x 2 kilometre), bojuje v nej iba 40 hráčov, vznikla prostredníctvom Unreal Engine 4 a ako píše Fonearena, ocení ju každý, kto má menšiu operačnú pamäť. Zatiaľ je však k dispozícii iba beta, a to iba pre ľudí z Filipín.

K odhaleniu PUBG Mobile Lite došlo len krátko po tom, ako sme sa dozvedeli, že konkurencia sprístupní pre operačný systém Android dlho očakávanú alternatívu Fortnite. Tá je tiež zatiaľ iba v limitovanej bete, takže si ju nezahrá úplne každý. Prvých pár dní od oznámenia bola navyše k dispozícii len pre toho, kto vlastní smartfón Galaxy z dielne spoločnosti Samsung.

Bližšie informácie, kedy sa dočkáme sprístupnenia PUBG Mobile Lite pre širokú verejnosť, v týchto dňoch ešte stále nepoznáme.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop
Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať