fortnite pre Android

Fortnite pre Android je bližšie: Pozri sa na prvé gameplay video

Fortnite pre Android je bez okolkov najočakávanejšou hrou tohto obdobia pre platformu Android. Hru hrávajú denne milióny ľudí a ďalší hráči pribudnú s nadchádzajúcou verziou pre najpoužívanejšiu mobilnú platformu.

Fortnite pre Android je bez okolkov najočakávanejšou hrou tohto obdobia pre platformu Android. Hru denne hrávajú milióny ľudí a ďalší hráči pribudnú s nadchádzajúcou verziou pre najpoužívanejšiu mobilnú platformu.

Fortnite pre Android si ale nestiahnete z obchodu Google Play a sklamaní tiež môžu byť majitelia starších či menej výkonných zariadení. Aby toho nebolo málo, exkluzívnu dostupnosť k hre získajú vlastníci smartfónu Samsung Galaxy Note 9.

[the_ad id=”16606″]

Zatiaľ sa hovorí o približne 30-dňovej exkluzivite po zahájení predaja, no už sa objavili aj zmienky o období troch mesiacov.

Ako Fortnite pre Android vlastne vyzerá skvele napovie video z dielne vývojárov populárnej XDA komunity. Vývojári sa bližšie nepopísaným spôsobom dostali k originálnemu inštalačnému APK súboru, obišli autentifikáciu a hru pohodlne spustili na smartfóne Samsung Galaxy S9+.

fortnite pre Android
XDA

Priebeh hrania zachytili na video, ktoré si môžete slobodne pozrieť. V hre je nastavená najvyššia možná kvalita zobrazenia, čo pre výkonný čipset smartfónu a grafické rozhranie Vulkan API nie je žiadnym problémom.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 neostane sám: Výrobca okrem vlajkovej lode predstaví aj odľahčený model
[the_ad id=”16613″]

Ak sa hry Fortnite pre Android neviete dočkať, sledujte video nižšie.

Fortnite pre Android

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať