Android Excellence: Google aktualizoval výber tých najlepších aplikácií a hier

0
Android Excellence

Výber tých najlepších aplikácií a hier, nazvaný Android Excellence, Google po prvýkrát zverejnil v minulom roku. Prvej aktualizácie, ktorú sme nazvali jarná, sa výber dočkal tento rok v apríli.

Android Excellence je aktualizovaný približne každé tri mesiace, čo nakoniec zodpovedá aktuálnej, čerstvej aktualizácii. Google pri výbere aplikácií a hier zohľadňuje ich prevedenie, vzhľad, funkcionalitu, ovládanie či celkovú optimalizáciu a chod.

Nové aplikácie a hry pribúdajú do obchodu Google Play prakticky každým dňom a tie existujúce sú často aktualizované. Preto je výber obmieňaný na pravidelnej báze. Ak by sme z rebríčka vyberali my, určite by sme neprehliadli hru Shadow Fight 3, ktorá má cez 10 miliónov stiahnutí alebo parádnu zombie strieľačku Into the Dead 2.

Android Excellence
Hra Shadow Fight 3

Zaujímavo vyzerá aplikácia PicsArt Photo Studio, kancelársky balík WPS Office alebo Seven pre rýchle a intenzívne workout cvičenie. Výber tých najlepších aplikácií a hier od Google nájdete priamo v obchode Play prostredníctvom odkazov nižšie.