Jarný výber najlepších aplikácií a hier: Google aktualizoval rebríček Android Excellence

0
android excellance
Hra Sky Dancer Run

Spoločnosť Google v októbri minulého roka zverejnila v obchode Play rebríček, alebo skôr výber najlepších aplikácií a hier, ktorý nazvala Android Excellence. Tvorcovia rebríček zhruba každé tri mesiace aktualizujú.

Aplikácie v obchode neustále pribúdajú, hry taktiež a tie už existujúce vývojári aktualizáciami upravujú. Obsahu je obrovské množstvo a vybrať tie najlepšie aplikácie je jednoducho behom na dlhú trať.

Čerstvo aktualizovaný výber, ktorý by sme mohli nazvať ako jarný, obsahuje niekoľko zaujímavých titulov. Nájdete v ňom appky zamerané na fotografiu a video, produktivitu, šport alebo cestovanie.

Z hier môžete vyskúšať niekoľko vysoko hodnotených titulov, ktoré majú na konte veľký počet stiahnutí, no priestor dostali aj menej známe hry alebo novinky, ktoré môžu postupom času zľudovieť.

android excellence
Do jarného výberu sa dostal napríklad hit Into the Dead 2

Google nevyberá najlepšie aplikácie a hry len tak. Do úvahy berie dizajn prostredia a ovládanie, užívateľské skúsenosti, výkon či celkovú optimalizáciu. Výber Android Excellence tak združuje iba príkladne spracované aplikácie a hry.

Ak si chcete výber prezrieť, stačí otvoriť jeden z odkazov nižšie, ktorý vás presmeruje priamo do obchodu Play do konkrétnej kategórie.