OnePlus organizuje turnaj v hre Asphalt 8: Airborne, víťazi získajú peniaze a smartfóny

Žiaľ, iba pre indický trh

0
Asphalt 8

Mobilný herný priemysel sa ocitá v čoraz väčšom centre pozornosti. Záujem o hranie sa na smartfónoch jednoducho rastie a spoločnosti naň reagujú. Herné štúdiá pripravujú mobilné verzie svojich populárnych PC a konzolových titulov a vznikajú tiež špeciálne hráčske smartfóny

Záujem o mobilné hry vo svoj prospech skvele využila spoločnosť OnePlus. V spolupráci s renomovanou spoločnosťou Gameloft pripravila pre masívny indický trh zaujímavý herný turnaj, a to v závodnej hre Asphalt 8: Airborne.

Turnaj je rozdelený na štyri týždne, pričom bude prebiehať od 13. júna do 8. júla. Ceny? Víťaz turnaja si odnesie asi 6300 EUR, druhé miesto zoberie približne 3800 EUR a bronzová priečka je ohodnotená cenou cca 1500 EUR.

Asphalt 8
OnePlus Ashpalt Cup

Okrem toho, každý z víťazov obdrží smartfón OnePlus 6 a bezdrôtové slúchadlá OnePlus Bullets Wirelles. Spoločnosti ocenia aj ďalších hráčov z nižších priečok. 25 najlepších dostane bližšie nepopísané exkluzívne produkty od OnePlus či rôzny herný obsah od Gameloftu.

India je druhým najväčším trhom so smartfónmi na svete, hneď po Číne, ktorý sa dynamicky rozvíja. Tamojší zákazníci preferujú skôr cenovo dostupnejšie zariadenia, o čom tiež svedčí vysoký trhový podiel spoločnosti Xiaomi. Ovláda takmer tretinu indického trhu.

TIP REDAKCIE
Fortnite je zlatá baňa: iOS hra zarobila za 3 týždne cez 12 miliónov eur

Ak sa budete v danom období konania turnaja náhodou nachádzať v Indii a hrávate hru Asphalt 8: Airborne, registrovať sa doň môžete pomocou tejto oficiálnej stránky. V opačnom prípade nám zostáva iba dúfať, že podobná iniciatíva snáď niekedy zastihne aj náš región.