honor headphones

Honor predstavil lacné in-ear slúchadlá, ktoré dokážu snímať srdcový tep

Trh so štupľovými slúchadlami nedávno osviežil nový model OnePlus Bullets a aktuálne tu máme ďalší obdobný produkt z dielne značky Honor. Dcérska spoločnosť Huawei predstavila slúchadlá Honor Earphones.

Trh so štupľovými slúchadlami nedávno osviežil nový model OnePlus Bullets a aktuálne tu máme ďalší obdobný produkt z dielne značky Honor. Dcérska spoločnosť Huawei predstavila slúchadlá Honor Earphones.

Honor Earphones sú veľmi lacné. Ak patríte k tým užívateľom, ktorí slúchadlá požičajú, často niekde zabudnú alebo ich jednoducho intenzívnym používaním po čase poškodia, lacné štuple môžu prísť vhod.

Obzvlášť, ak dokážu ponúknuť patričnú kvalitu reprodukcie a majú aj niečo navyše. Honor zostal pri nových slúchadlách verný tradičnému pripojeniu cez 3,5 mm audio rozhranie. Novinka tak bezdrôtová nie je, čiže sa budete musieť starať iba o dostatočnú kapacitu batérie v smartfóne.

sluchadla honor
vmall.com

Aj keď môže kabeláž pri športovaní zavadzať, Honor Earphones majú jednu zaujímavú funkciu, ktorú športuchtiví jedinci ocenia. Slúchadlá dokážu zaznamenať srdcový tep podobne, ako napríklad fitness náramky a hodinky. Dokonca má byť meranie ešte presnejšie.

V uchu sa nachádza veľké množstvo jemných ciev a vlásočníc, ktoré umožnia merať srdcovú frekvenciu presnejšie ako zo zdroja na zápästí. Čo sa týka kvality reprodukovanej hudby, mala by vyhovovať väčšine bežných a možno aj náročnejších užívateľov. Honor sa totižto pri slúchadlách pýši nálepkou Hi-Res Audio.

honor sluchadla
vmall.com

Samozrejme, zvuk podobný hollywoodskemu nahrávaciemu štúdiu očakávať netreba. Čo je najlepšie, slúchadlá stoja po prepočte len asi 17 EUR. Predávajú sa iba v Číne prostredníctvom miestnych veľkých e-shopov JD.com a Vmall.com.

TIP REDAKCIE
OnePlus Bullets Wireless: Bezdrôtové slúchadlá s rýchlym nabíjaním a odolným prevedením

S rozšírením dostupnosti zatiaľ počítať netreba, no známe medzinárodné internetové obchody ich do ponuky časom určite zaradia a radi odošlú kamkoľvek. Ak hľadáte bezdrôtové riešenie s podobným zreteľom na hodnotu za peniaze, riešením môžu byť v úvode spomínané OnePlus Bullets Wirelles.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať