TECHBYTE oslávil 1. narodeniny, takéto sú čísla!

TECHBYTE je relatívne mladý projekt, ktorý spája technológie, vedu a internetovú kultúru. Inými slovami, venujeme sa všetkému tomu, čo nás baví.

TECHBYTE je relatívne mladý projekt, ktorý spája technológie, vedu a internetovú kultúru. Inými slovami, venujeme sa všetkému tomu, čo nás baví. Od založenia 1. mája 2017, keď o TECHBYTE nikto nevedel a v štatistikách návštevnosti svietilo len jedno číslo – „1“, ubehol rok a pár drobných. To, čo sme za jeden rok spoločne dokázali je neuveriteľné.

Za 365 dní sme vďaka našim šikovným redaktorom publikovali takmer 2 500 článkov, 36 recenzií, niekoľko videí, niekoľko porovnaní, ankiet a všeličoho iného, čo nás ako komunitu spája a verím, že aj bude spájať.

Za rovnakých 365 dní si TECHBYTE otvorilo celkom 722 000 unikátnych návštevníkov, ktorí dovedna prečítali takmer 3,4 milióna článkov. Inými slovami, čítaním článkov ste spolu strávili približne 11 760 hodín. Pôsobivé!

Do budúcna pre vás máme pripravených ešte viac recenzií, viac súťaží, viac videí a viac obsahu ako takého. Veríme, že sa vám páči aj rôznorodosť, ktorá sa nemotá len okolo smartfónov ale aj okolo vedy, zdravia, energií či iných technológií, s ktorými sa až tak často nestretávate.

TIP REDAKCIE
ZOH 2022 v Číne: Krajiny sa obávajú špionáže, odporúčajú používanie jednorazových telefónov

Mne neostáva nič iné len poďakovať nášmu skvelému tímu za krvopotnú prácu a hlavne vám, našim čitateľom za oddanosť! Tešíme sa na každú ďalšiu návštevu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať