Nintendo Switch

Skvelé novinky: Nintendo Switch sa služby Switch Online dočká už v septembri!

Spoločnosť Nintendo konečne odhalila niekoľko detailov ohľadom dlho očakávanej služby Switch Online. Spolu s prístupom k NES hrám, ktoré boli adaptované pre túto platformu, sa môžeš tešiť aj na žiadané a vrelo vítané vylepšenie – možnosť ukladania priamo na cloud.

Spoločnosť Nintendo konečne odhalila niekoľko detailov ohľadom dlho očakávanej služby Switch Online. Spolu s prístupom k NES (Nintendo Entertainment System) hrám, ktoré boli adaptované pre túto platformu, sa môžeš tešiť aj na žiadané a vrelo vítané vylepšenie – možnosť ukladania priamo na cloud.

K čomu je vlastne cloudové úložisko?

Vďaka tejto funkcii budeš mať prístup k svojim súborom a uloženému postupu aj vtedy, keď sa ti náhodou pokazí tvoj Nintendo Switch a budeš nútený kúpiť si druhý. Ide o externé úložisko, za ktoré sa však platí. Poplatky za službu však nie sú nijak extrémne vysoké. Hovoríme o cene 4 USD (3,3 eur) za mesiac, 8 USD (6,7 eur) za tri mesiace a 20 USD (16,8 eur) za celý jeden rok. K tomu všetkému ešte dokonca dostaneš aj prístup k 20 NES titulom, ktoré si môžeš zahrať kedykoľvek chceš. Či už online alebo offline.

Ďalej budeš mať možnosť sa zapojiť do online alebo co-op multiplayerových hier, no taktiež aj možnosť si jednoducho s kamošmi sadnúť, hrať singleplayerovky a dookola si podávať ovládač.

FOTO: leganerd.com

10 názvov je už známych, zvyšné sa dozvieme neskôr

Nintendo už dokonca zverejnilo aj názvy prvých 10 NES hier, ktoré budú dostupné ihneď po septembrovom spustení – Balloon Fight, Dr. Mariom Super Mario Bros. 3, Donkey Kong, Ice Climber, The Legend of Zelda, Mario Bros., Soccer, Super Mario Bros. a Tennis. Mená zvyšných 10 hier by sme mali dozvedieť krátko pred spomínaným spustením.

TIP REDAKCIE
Koniec nedostatkom: Google pripravuje Chromecast s podporou pre Bluetooth!

Rodinné členstvo

Ak teraz náhodou premýšľaš nad tým, koľko by bolo treba zaplatiť, ak by si niečo také chcel pre celú rodinu, môžeš využiť možnosť rodinného členstva, ktoré ťa výjde približne na 35 USD (29 eur). Za túto cenu môžeš napojiť až 8 účtov, čo je dosť veľké číslo na to, aby si celá rodina poctivo užila výhod služby Switch Online, nech už na akomkoľvek systéme.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať