Huawei P20 Pro

Až 3x optický zoom: Apple vraj prinesie iPhone s trojitým fotoaparátom!

Jabĺčko by malo v druhej polovici roka 2019 predstaviť nový iOS smartfón, ktorý vybaví nie dvojitým, ale rovno trojitým hlavným fotoaparátom.

Jabĺčko by malo v druhej polovici roka 2019 predstaviť nový iOS smartfón, ktorý vybaví až trojitým hlavným fotoaparátom. To používateľom iPhone sprístupní nie dvojnásobné, ale rovno trojnásobné priblíženie bez straty kvality.

Teda aspoň tak predpokladá analytik Jeff Pu zo spoločnosti Yuanta Securities. Bližšie informácie však zatiaľ nepoznáme, čiže nevieme ani to, o aký model konkrétne pôjde. Vieme iba to, že táto hardvérová zostava poskytne priestor až pre 3x optický zoom, čo momentálne ponúka iba jeden smartfón na pultoch obchodov, píše web MacRumors.

Prvý bol Huawei

Ide o tohtoročnú vlajkovú loď s Androidom z dielne čínskeho giganta Huawei. Jeho high-end smartfón P20 Pro disponuje jedným 40, jedným 20 a jedným 8 megapixelovým snímačom, ktoré dopĺňa ešte aj špičková optika od priekopníka z príslušného trhového segmentu, spoločnosti Leica.

TIP REDAKCIE
Forza Street je fiaskom, mobilná hra po 2 rokoch končí

Prvé dva snímače spolupracujú, pretože jeden zbiera informácie o farbách, zatiaľ čo ten druhý informácie o svetle či tieňoch. Tie následne spoja do jedného podstatne kvalitnejšieho záberu, ako keby ho vytvoril iba jeden snímač. Tretí dostal za úlohu približovať bez straty kvality, vďaka čomu má používateľ k dispozícii vyššie spomínaný 3x optický zoom.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať