Kráľ vlajkových lodí: Takto by mal vyzerať bezrámikový smartfón od Lenovo!

Z posledných udalostí v mobilnom priemysle možno pomerne jednoducho vydedukovať, že s prvým skutočným smartfónom bez rámikov nepríde Apple, Samsung, Huawei a dokonca ani čínske jabĺčko Xiaomi.

Z nedávnych udalostí v mobilnom priemysle možno pomerne jednoducho vydedukovať, že s prvým skutočným smartfónom bez rámikov nepríde Apple, Samsung, Huawei a dokonca ani čínske jabĺčko Xiaomi. Toto prvenstvo by malo získať zabudnuté Lenovo.

Jeden z členov vrcholového manažmentu tohto giganta nám totiž v uplynulých dňoch poodhalil nadchádzajúcu vlajkovú loď, ktorá by mala ponúknuť bezkonkurenčný pomer medzi zobrazovacím panelom a prednou stranou konštrukcie.

Ako je teda možné vidieť na zverejnenom obrázku priamo od človeka s menom Chang Cheng, všetko bude záležať iba od toho, s ako hrubým spodným rámikom príde táto zaujímavá novinka na pulty obchodov. Horný výrez v displeji jej podľa všetkého chýba, takže ak sa im podarí eliminovať i spomínaný rámik. Avizovaný Android smartfón s high-end výbavou tak ponúkne doslova dychberúci pomer o veľkosti 95 percent.

K tomuto číslu sme sa dostali vďaka štyrom možnostiam, ktoré boli zverejnené spolu s ľavou hornou časťou prednej strany, po čom nasledovalo aj prezradenie názvu Lenovo Z5, vrátane zverejnenia náčrtu celej prednej strany (viď trošku vyššie). Ak tá odráža realitu, máme sa naozaj na čo tešiť. Otázne zostáva už len to, že kde umiestnia selfie kameru.

TIP REDAKCIE
Litva odporučila nepoužívať smartfóny Xiaomi, Nemecko žiadne problémy nenašlo

Už v júni?

K samotnému predstaveniu Lenovo Z5 by malo dôjsť niekedy počas júna. Zatiaľ však nevieme žiadne oficiálne informácie, čo znamená, že tieto špekulácie treba brať s určitou rezervou. PhoneArena hovorí o dni 16.6., kedy vraj prebehne veľká tlačová konferencia známeho čínskeho výrobcu.

Nezostáva nám teda nič iné, ako si počkať na ďalšie oficiálne odhalenia, úniky a predovšetkým pozvánky, ktoré nám prezradia konkrétny dátum dňa D. Zatiaľ to ale vyzerá naozaj, naozaj ambiciózne.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať