Displej skutočne cez celú prednú stranu? Potvrdená novinka od Lenovo

Lenovo plánuje predstaviť smartfón, ktorého obrazovka zaberie 95 percent z jeho prednej plochy. Nejde o žiadne dohady. Informáciu na čínskej sociálnej sieti zverejnil priamo viceprezident spoločnosti Chang Cheng.

Lenovo plánuje predstaviť smartfón, ktorého obrazovka zaberie minimálne 95 percent z jeho prednej plochy. Nejde o žiadne dohady. Informáciu na čínskej sociálnej sieti zverejnil priamo viceprezident spoločnosti Chang Cheng.

Doplnil ju neúplným náhľadom zariadenia, pričom dodal, že ponúkne skutočný zážitok z používania smartfónu bez horizontálnych a vertikálnych rámikov. Smartfón tak nebude mať zárez v hornej časti ako iPhone X a vlajková Android konkurencia (LG G7, P20 Pro, čoskoro OnePlus 6…). Česť výnimkám ako Galaxy S9 a pod.

Lenovo
Lenovo avizovanou novinkou vzbudzuje pozornosť

Viceprezident Chang Cheng žiadne ďalšie podrobnosti nezverejnil. Smartfón má byť predstavený 14. júna, čiže pre rôzne špekulácie a neoficiálne informácie zostáva priestoru dosť.

Zatiaľ najkompaktnejší smartfón, ktorý má 6-palcovú obrazovku, predstavil SHARP. Pomer obrazovky voči telu činí 91 percent a zariadenie vyzerá takto. Ak by sme mali obsadiť ďalšie 4 percentá z prednej plochy zariadenia, určite by si to odniesol notch.

TIP REDAKCIE
Uber si od zákazníka vypýtal 600 dolárov: Na 9 hodín uviazol v zápche

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať